Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


2014. évi eredmények

 

Fiatalok bajnoksága 2014.

Egyesület Bicske
Komárom
Moson Mikulov
  14.08.31. 14.09.07. 14.09.16. 14.09.21.
G-17  G-17  G-17 G-17   G-17
R-01  R-01  R-01 R-01  R-01 
R-04  R-04  R-04  R-04  R-04
R-06  R-06  R-06 R-06  R-06
R-08  R-08  R-08  R-08 R-08 
R-13  R-13 R-13   R-13  R-13
R-14  R-14 R-14   R-14  R-14
R-15  R-15  R-15 R-15   R-15
R-19 R-19   R-19  R-19 R-19 
R-25  R-25  R-25  R-25  R-25
R-31  R-31 R-31  R-31  R-31 
R-32  R-32  R-32  R-32  R-32
U-04  U-04  U-04  U-04 U-04 
egyéni listák  Teljes egyéni Teljes egyéni   Teljes egyéni Teljes egyéni 

 

FCI eredmények tömörítve, egyesületenként: FCIfő2014

 Főverseny végeredmények csapat és sampionok

Egyesület Ált. csap.
Ált samp
RK csap. RK samp
G-17

G-17

G-17 G-17  G-17 
R-01 R-01 R-01  R-01 R-01 
R-04 R-04 R-04  R-04 R-04 
R-06 R-06 R-06  R-06 R-06 
R-08  R-08 R-08  R-08  R-08
R-13 R-13 R-13  R-13  R-13
R-14 R-14  R-14  R-14  R-14
R-15  R-15 R-15  R-15   R-15
R-19 R-19 R-19  R-19 R-19 
R-25 R-25 R-25  R-25  R-25
R-31  R-31 R-31  R-31  R-31
R-32 --  -- R-32 R-32
U-04 -- -- U-04 U-04

 

Általános bajnokság/Rövidtáv

Egyesület Győr
Moson I.
Moson II. Breclav
  14.05.02. 14.05.11. 14.05.18. 14.05.25.
G-17 G-17 G-17 G-17 G-17
R-01 R-01  R-01   R-01 R-01 
R-04  R-04 R-04   R-04  R-04
R-06  R-06  R-06 R-06  R-06 
R-08  R-08 R-08  R-08   R-08
R-13 R-13   R-13  R-13  R-13
R-14  R-14  R-14 R-14  R-14 
R-15  R-15 R-15  R-15  R-15
R-19 R-19   R-19  R-19 R-19 
R-25 R-25   R-25  R-25  R-25
R-31  R-31  R-31 R-31  R-31 
R-32 --  -- --  --
U-04 -- -- -- --
egyéni listák   Teljes egyéni  Teljes egyéni  Teljes egyéni  Teljes egyéni

 

Általános bajnokság/Középtáv

Egyesület Velka Byt I.
Velka Byt. II. Jihlava I. Jihlava II.
  14.06.01.  14.06.15.  14.06.28. 14.07.13.
G-17 G-17  G-17  G-17 G-17 
R-01 R-01 R-01  R-01   R-01
R-04 R-04  R-04  R-04  R-04
R-06 R-06  R-06 R-06  R-06 
R-08 R-08 R-08   R-08  R-08
R-13 R-13  R-13 R-13  R-13 
R-14 R-14  R-14  R-14 R-14 
R-15 R-15  R-15  R-15  R-15
R-19 R-19 R-19  R-19  R-19 
R-25 R-25 R-25  R-25   R-25
R-31 R-31 R-31   R-31 R-31 
R-32 --  -- --  --
U-04 --  --  -- --
egyéni listák   Teljes egyéni
Teljes egyéni Teljes egyéni  Teljes egyéni

 

Általános bajnokság/Hosszútáv

Egyesület Prága
Cheb  Cheb Magdeburg
  14.06.07. 14.06.21.  14.07.05. 14.07.19.
G-17 G-17  G-17  G-17 G-17 
R-01 R-01  R-01  R-01 R-01 
R-04 R-04  R-04 R-04  R-04 
R-06 R-06  R-06 R-06   R-06
R-08 R-08  R-08 R-08  --
R-13 R-13 R-13  R-13   R-13
R-14 R-14  R-14  R-14  R-14
R-15 R-15 R-15  R-15   R-15
R-19 R-19 R-19  R-19  R-19 
R-25 R-25 R-25   R-25 R-25 
R-31 R-31  R-31  R-31  R-31
R-32 -- -- --  R-32
U-04 --  --  -- --
egyéni listák Teljes egyéni 
Teljes egyéni Teljes egyéni Teljes egyéni

 

Rövid-Közép Bajnokság

 

Egyesület Jihlava I.
Breclav Jihlava II. Breclav
  14.06.28. 14.07.05.  14.07.13. 14.07.19.
G-17 G-17  G-17 G-17  G-17 
R-01 R-01  R-01  R-01 R-01 
R-04 R-04  R-04 R-04   R-04
R-06 R-06  R-06  R-06 R-06 
R-08 R-08  R-08  R-08 R-08 
R-13 R-13  R-13 R-13  R-13 
R-14 R-14  R-14 R-14  R-14 
R-15 R-15  R-15 R-15  --
R-19 R-19  R-19 R-19  R-19 
R-25 R-25  R-25  R-25  R-25
R-31 R-31 R-31  R-31 R-31 
R-32 R-32  R-32  R-32 R-32 
U-04 U-04  U-04  U-04 U-04 
egyéni listák Teljes egyéni
 Teljes egyéni Teljes egyéni   Teljes egyéni

 

Rövid-Közép Bajnokság

 

Egyesület Velka Byt.
Prága Velka Byt.  Breclav II.
  14.06.01. 14.06.07.  14.06.15. 14.06.21.
G-17 G-17 G-17   G-17 G-17 
R-01 R-01 R-01   R-01  R-01
R-04 R-04  R-04  R-04  R-04
R-06 R-06  R-06   R-06  R-06
R-08 R-08 R-08 R-08   R-08
R-13 R-13 R-13  R-13   R-13
R-14 R-14  R-14 R-14   R-14
R-15 R-15  R-15  R-15  R-15
R-19 R-19  R-19 R-19   R-19
R-25 R-25 R-25   R-25 R-25 
R-31 R-31 R-31   R-31  R-31
R-32 R-32  R-32 R-32   R-32
U-04 U-04 U-04   U-04 U-04
egyéni listák Teljes egyéni
Teljes egyéni  Teljes egyéni Teljes egyéni

 

Rövid-Közép Bajnokság

Egyesület Győr
Moson I.  Moson II.  Breclav
  14.05.02. 14.05.11.  14.05.18. 14.05.25.
G-17 G-17  G-17 G-17  G-17 
R-01 R-01 R-01   R-01 R-01 
R-04 R-04 R-04  R-04  R-04 
R-06 R-06  R-06  R-06  R-06
R-08 R-08  R-08 R-08   R-08
R-13 R-13  R-13  R-13 R-13 
R-14 R-14 R-14  R-14  R-14 
R-15 R-15 R-15  R-15  R-15 
R-19 R-19 R-19  R-19  R-19 
R-25 R-25 R-25  R-25  R-25 
R-31 R-31  R-31 R-31  R-31 
R-32 R-32 R-32  R-32  R-32 
U-04 U-04 U-04  U-04  U-04 
egyéni listák  Teljes egyéni
Teljes egyéni  Teljes egyéni

Teljes egyéni

 

Összevont egyéni listák

 

Győr 14.05.02.
Moson1 14.06.11.
Moson2 14.06.18.
Breclav 14.05.25.
Velka1 14.06.01.
Prága 14.06.07.
Velka2 14.06.15.
Jihlava1_0628 
Jihlava2_140713